Dentysta – Artysta

Jeszcze kilka lat temu do stomatologa wybieraliśmy się, by mówiąc wprost, załatać dziurę, pozbyć się bólu, wyrwać zęba, czasem usunąć kamień. Teraz to za mało. Liczy się wygląd, dobre wrażenie, lepsze samopoczucie. Od czego trzeba zacząć? Oczywiście od zębów, które w dzisiejszych czasach mają być nie tylko zdrowe, ale i równe, i białe.

Idealny uśmiech można uzyskać w Stalowej Woli. Jak mówi stomatolog Piotr Trafidło jego pacjenci wielokrotnie podkreślali, że po wizycie w Centrum Precyzyjnej Stomatologii Multident ich życie zmieniło się na lepsze. Dlaczego?

Wyleczmy zęby, zadbajmy o urodę

Na początek trzeba wyleczyć zęby. Braki w uzębieniu w dzisiejszych czasach nie stanowią już problemu. Implantolog Piotr Trafidło przez ostatnie 3 lata wszczepił ponad tysiąc implantów. Jego wiedza oraz zdobyte doświadczenie, które nieustannie poszerza przez udział w licznych, międzynarodowych szkoleniach dają gwarancję indywidualnego podejścia do pacjenta i jego problemów z uzębieniem.

Obecnie bardzo popularne stają się licówki. Krzywe, pożółkłe zęby mogą wreszcie zmienić się w Hollywood Smile. To bardzo popularny i poszukiwany zabieg, który poprawi w znaczny sposób jakość życia.

Kompleksowa usługa- oto co jest ważne dla pacjenta

Pacjent, który powierza „swój uśmiech” dentyście chce mieć pewność, że zostanie obsłużony kompleksowo, a tym samym jego uzębienie przejdzie pełną metamorfozę. Gdy trzeba, w gabinecie założą mu licówki, wstawią implant, dopasują indywidualnie aparat ortodontyczny. W Multident, dzięki ścisłej współpracy specjalistów z różnych dziedzin, taka opieka jest standardem (stomatologia estetyczna, opieka dentystyczna dla dzieci, ortodoncja, implantologia itp.).

Za około 2 tygodnie w Multident pojawi się najnowocześniejszy, dostępny wyłącznie w kilku prestiżowych klinikach stomatologicznych Europy tomograf 3D. Dzięki niemu będzie możliwa bardzo szybka i precyzyjna diagnostyka nawet najbardziej skomplikowanych schorzeń dentystycznych, a dla pacjenta to najważniejsze (o wszystkich nowościach w Multident wkrótce!) Zapraszamy też na fanpage Mulidentu, gdzie można zobaczyć wiele metamorfoz stomatologicznych:

https://www.facebook.com/multident.piotrtrafidlo/

W ramach promocji zdrowia- Niespodzianka w Multident

Zapewnij sobie uśmiech jak gwiazda z Hollywood. Już w poniedziałek, 6 marca 2017 roku, z okazji Dnia Dentysty, w Centrum Precyzyjnej Stomatologii Multident, podobnie jak to miało miejsce w roku ubiegłym, dentyści zapraszają na bezpłatny przegląd stomatologiczny i porady dentystyczne. Wszystko to w ramach promocji zdrowia jamy ustnej!

Centrum Precyzyjnej Stomatologii Multident to jedna z najnowocześniejszych na Podkarpaciu placówek stomatologicznych i jeden z nielicznych tak nowoczesnych ośrodków implantologicznych w regionie. W sposób kompleksowy można uzyskać pełną  diagnostykę i pełnowymiarowe leczenie w luksusowych warunkach, pod okiem wykwalifikowanej kadry medycznej.